projekty_graficzne

Dodaje energii, nadaje kierunek, wyraża misję i aspiracje, buduje wizerunek firmy, produktu, usługi w oczach klienta – dobry projekt graficzny jest niezbędnym wsparciem innowacyjnego pomysłu i obiecującego planu. Często też daje „nowe życie” już funkcjonującego przedsięwzięcia. 

Właściwie zaprojektowane materiały firmowe (druki, gadżety, reklama zewnętrzna) powinny:

Właściwy przekaz reklamowy, budujący wizerunek i wpływający na decyzje potencjalnego klienta, w dużej mierze zależny jest od oprawy graficznej materiałów o celach marketingowych.
W ramach naszej oferty proponujemy korzystanie z profesjonalnych usług graficznych, również w ramach pakietów i abonamentów, zapewniających korzystne ceny za projekt. To rozwiązanie doskonałe dla firm tworzących często nowe i zmieniające się wraz z ofertą materiały promocyjne.

Obsługa graficzna, którą oferujemy, obejmuje:

Rozwiązaniem, które zyskuje coraz większą popularność, jest stała obsługa graficzna, oparta na abonamencie i kierowaniu się w procesie projektowania ustalonymi zasadami, zgodnymi z wizerunkową polityką firmy. Dzięki temu nasi Klienci zyskują „grafika bez etatu”, wykorzystują swój abonament, nie tracą czasu na każdorazowe wyjaśnianie swoich oczekiwań i uzyskują korzystne ceny za usługi graficzne.
Nasze realizacje