Jesteśmy agencją reklamową, działającą w Katowicach od 2007 roku. Kompleksowo kreujemy wizerunek firm, tworzymy kampanie reklamowe i strony internetowe dla szerokiej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach,
zajmujemy się działalnością wydawniczą i administrowaniem portali internetowych. Jeżeli chcesz zobaczyć swoją firmę naszymi oczami i poznać nasz projekt Twojego sukcesu – zapraszamy do kontaktu!

 

 

rozmawiamy
Chcemy poznać oczekiwania i potrzeby. Tak poznajemy Państwa gusta, wyobrażenia, sposób działania firmy, rolę, jaką w Państwa planach mają odegrać efekty naszej pracy.
rozmawiamy
Dobre rozwiązanie to efekt wiedzy i współpracy. Zbieramy dane, określamy główny cel, analizujemy czas i zasoby, działamy i przedstawiamy rozwiązanie.

 

 

rozmawiamy
Ważne jest dla nas, by zrozumieć sedno sprawy i precyzyjnie określić zadanie. Słuchając, szukamy pomysłu, po to, by pracować efektywnie i racjonalizować koszty projektu.
dorodzamy
Działamy zgodnie z ustaleniami, ale współpraca jest dla nas również okazją do proponowania własnych rozwiązań i dzielenia się zdobytym doświadczeniem z Klientem.

 

 


W czasie „burzy mózgów” znajduje się rozwiązanie większości problemów. Łączymy naszą wiedzę, doświadczenie, pomysły i zasoby, by dać Klientowi to, co najlepsze.
projektujemy
Projekt to dla nas nie tylko dedykowana grafika, ale każde zaproponowane rozwiązania i narzędzie, które ma przyczynić się do wzrostu sprzedaży i rozwoju firmy.

 

 

Lubimy podejmować wyzwania, nie pracujemy według schematu, stosujemy metody niestandardowe.